Güncel DuyurularDuyuru Arşivi

Turizm Haftası Etkinlik Programı Duyurusu için tıklayınız.

16 Nisan -18 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Turizm Haftası Etkinlik Programı  Duyurusu için tıklayınız.

Devamı

“CAFE EFES” açıldı. Fiyat listesini görmek için tıklayınız.

"CAFE EFES" öğrencilerimizin hizmetine girmiştir.  Fiyat listesini görmek için tıklayınız.

Devamı

Nisan Ayı Yemek Listesi için tıklayınız.

Nisan Ayı Yemek Listesi için tıklayınız

Devamı

2017 – 2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Vize+Final+Bütünleme Sınav Programları belirlendi. Programları görmek için tıklayınız.

1)   2017 – 2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Vize Sınav Programı belirlendi. Programı görmek için tıklayınız. 2)   2017 – 2018 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Final Sınav Programı belirlendi. Programı...

Devamı

ÖNEMLİ. TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!!! 2017/2018 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Kayıt Yenileme İşlemleri için tıklayınız.

 2017/2018 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI KAYIT YENİLEME İŞLEMLERİ Webten Kayıt Yenileme işlemi için tıklayınız.  2017/2018 öğretim yılı bahar yarıyılı kayıt...

Devamı

2017 – 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınav Programı belirlendi. Programı görmek için tıklayınız.

2017 – 2018 Öğretim Yılı Güz Dönemi Bütünleme Sınav Programı için tıklayınız.   

Devamı

Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresine katıldık.

          7-9 Aralık 2017 tarihleri arasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. (İZFAŞ) ve Türkiye Seyahat...

Devamı

ÖNEMLİ-YDİ 1007 İNGİLİZCE I Uzaktan Eğitim Dersi Hakkında Bilgilendirme

DUYURU Yüksekokulumuz YDİ 1007 İNGİLİZCE I uzaktan eğitim dersi alan öğrencilerimizin ders takiplerini http://oys.deu.edu.tr/portal linkinden takip etmeleri gerekmektedir.

Devamı

YDİ 1007 YABANCI DİL I (İNGİLİZCE) Dersi Muafiyet Sınavı İlanı

YDİ 1007 YABANCI DİL I (İNGİLİZCE)  Dersi Muafiyet Sınavı 2017 – 2018 Öğretim Yılı “YDİ 1007 YABANCI DİL I (İNGİLİZCE)”...

Devamı

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ      

Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksekokuluna hoş geldiniz.

Sizleri üniversitemizin vizyonu doğrultusunda mesleki bilgilerle donatmanın yanı sıra, uygulamalı iş becerilerinizi de geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Eğitim programlarımız; ülkemizin ve bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu programlar, yüksek bilgi ve deneyime sahip akademik personelimiz ve sektörde ön plana çıkmış konusunda uzman eğitmenler tarafından yüksek teknolojiyle donatılmış sınıflarda ve uygulama mekanlarında verilmektedir.

AMACIMIZ

Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler ve ilkeler doğrultusunda Dokuz Eylül Üniversitesi’nin “eğitim kurumlarıyla sağlıktan ekonomiye, sanattan mühendisliğe geniş bir yelpazede yetiştirdiği ve yetiştireceği beyin gücünü ülkemize kazandırarak toplumsal kalkınmaya katkıda bulunmayı amaç edinen” vizyonuyla çalışmalarını sürdürecek olan Efes Meslek Yüksekokulu; ülkemizin eğitim ve bilimsel araştırmalar yoluyla insanlığın ekonomik, kültürel, sosyal zenginliğini artırmak, sektörel ve bilimsel çalışmalarda önemli bir rol oynamak, Devlet – Üniversite – Özel Sektör ilişkisi ve etkileşimi ile son derece deneyimli akademik personelimiz laboratuvar ve uygulama alanları ile Türkiye’de en çok aranan ve iş kollarını oluşturan elemanları yetiştirme, öğrencilerimizi teorik, uygulamalı dersler yanı sıra iş dünyasıyla da sağlanacak staj imkanları ile güncel mesleki eğitim programlarıyla çok yönlü bir donanıma sahip, mesleğinde geleceğin en iyi bireyleri olarak yetiştirme amacı taşımaktadır.  Efes Meslek Yüksekokulu’ndaki tüm programlarda %100 Türkçe dilinde eğitim verilmektedir. Ders seçme sistemleri ile eğitim-öğretim yapılır. Bağıl not değerlendirme sistemi uygulanır. İlave bir yenilik olarak her öğrencimize Çift Anadal Programını tamamlama ve çift diplomayla mezun olma imkanı sunulmaktadır.

 

Doç. Dr. Ahmet Hamdi DELİORMANLI

Efes Meslek Yüksekokulu  Müdürü